Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Dowiedz się więcej →

crane
328877121_1971996846308632_126385928718886516_n

HEBEN

Podnośniki koszowe do 53metrów

Firma Heben oferuje wynajem podnośników koszowych w pomorskiem na bardzo atrakcyjnych warunkach. Posiadamy szeroką gamę sprzętu do pracy. Nasza oferta skierowana jest do małych przedsiębiorstw, osób fizycznych i dużych firm na terenie całego województwa pomorskiego. Celem naszej firmy jest wykonywanie produktów i świadczenie usług na najwyższym poziomie – podstawą naszej działalności i jednocześnie specjalnością jest wynajem podnośników koszowych (często nazywanych zwyżka) wraz z wykwalifikowanymi i doświadczonymi operatorami. Stawiamy na różnorodność rozwiązań, oferując podesty ruchome sięgające na różne wysokości (od 18 do 53 m), a przy tym niezawodne w wykonywaniu różnych zadań zleconych przez Klienta. Dzięki wysokiej jakości oferty ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku i zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów. Każdy oferowany przez naszą firmę podnośnik koszowy jest najwyższej klasy. Świadczymy usługi na terenie Trójmiasta i województwa pomorskiego.

HEBEN

Podnośniki koszowe w Trójmieście

Cena podnośnika koszowego w Trójmieście, którą można zakupić na rynku na własny użytek, może zwalić z nóg. Zdecydowanie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wynajem zwyżek, szczególnie gdy zapotrzebowanie na sprzęt nie będzie stałe. Oferujemy konkurencyjną cenę, która wyróżnia się na tle innych firm wyspecjalizowanych w wynajmie na Pomorzu. W zakresie naszych usług znajduje się wynajem podnośnika koszowego oraz podestów ruchomych, a także wykonywanie kompleksowych prac na wysokościach – posiadane doświadczenie i najwyższa jakość sprzętu umożliwiają nam realizowanie wszystkich zleceń, również tych najbardziej nietypowych. Wynajem zwyżki, który oferujemy w województwie pomorskim, do prac na wysokości pozwala na wykonywanie prac, takich jak konserwacja i wycinka drzew, montaż reklam, odgrzybianie i mycie fasad, montaż konstrukcji ze stali, wieszanie ozdób choinkowych w mieście i inne zadania specjalne wykonywane na wysokości. Nasze podnośniki koszowe wynajmujemy również do prac remontowo-renowacyjnych.

HEBEN

Wynajem podnośników koszowych - województwo pomorskie

Nasza kompleksowa usługa wynajmu podnośnika koszowego obejmuje swoim zasięgiem teren pomorski. Jeśli interesuje Państwa wynajem podnośnika koszowego wraz z obsługą, nasza ekipa jest do Waszej dyspozycji. Dzięki dobrej znajomości sprzętu, na którym pracują każdego dnia, zapewniamy szybką i solidną realizację nawet najtrudniejszego zlecenia. Specjalistyczny podnośnik koszowy, jaki znajduje się na naszym wyposażeniu, służy nam często także do różnego rodzaju serwisowania, montażu banerów oraz wielu innych zadań. Wiemy, jak ważny czas podczas pracy na wysokości. Zatem kimkolwiek jest nasz Klient, dostarczamy każdą maszynę do miejsca przeznaczenia bez żadnych opóźnień. Jesteśmy przekonani, że jakość świadczonych przez nas usług spełni Państwa oczekiwania. Wykorzystując w swoich działaniach nowoczesne podnośniki koszowe, dbamy o zadowolenie Klienta. Zapewniamy również atrakcyjne ceny dla stałych Klientów. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana, w celu ustalenia szczegółów zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do współpracy.

Park maszynowy

Na wynajem


Podnośniki o wysięgu 18m, 20m i 22m. Sprawdź specyfikacje i zamów 📞

Podnośniki do 22 metrów

Podnośniki o wysięgu 27m, 33m i 34m. Sprawdź specyfikację i zamów 📞

Podnośniki do 34 metrów

Podnośniki o wysięgu 42m i 43m. Sprawdź specyfikację i zamów 📞

Podnośniki do 43 metrów

Podnośnik wysięgu do 53m. Sprawdź specyfikację i zamów 📞

Podnośniki do 53 metrów

JLG 450AJ

Podnośnik teleskopowy spalinowy do 15,7m

JLG E600JP

Podnośnik teleskopowy elektryczny do 20,4m

JLG 660SJ

Podnośnik teleskopowy spalinowy do 22,3m

JLG 1350sjp

Podnośnik teleskopowy spalinowy do 43m

JLG ES1930

JLG ES1930

Podnośnik nożycowy elektryczny do 7,7m

Holland lift B165

Podnośnik nożycowy spalinowy do 18,5m


Współpracujemy z najlepszymi i sięgamy wysoko!

Heben

firma Heben

wykwalifikowana kadra pracowników

heben podnosnik ikona

duży wybór maszyn

99% zadowolonych klientów


Pozostałe usługi:

Heben

wynajem dźwigów, usługi transportowe, serwis podnośników, dźwigów i maszyn

pozostałe usługi


Dźwigi

Żurawie samojezdne unoszące do 50 ton

Transport

najazd o długości 8,8m, nośność do 12ton

Serwis

Specjalizujemy się również w serwisie podnośników, dźwigów i hydrauliki maszynowej

Sprzedaż podnośników nożycowych, wolnobieżnych oraz na pojazdach

heben


Podnośniki nożycowe

Podnośniki nożycowe elektryczne i spalinowe z wysięgiem do 18metrów

Podnośniki wolnobieżne

Podsiadamy w ofercie podnośniki samobieżne spalinowe do 40 metrów wysięgu

Podnośniki koszowe

Podsiadamy w ofercie podnośniki na pojazdach od 16 do 52 metrów wysięgu

Najnowsze wpisy

Branżowe info


project
⬅️ zadzwoń