Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Dowiedz się więcej →

HEBEN

Dźwigi Demag AC50-1 i Faun RTF 40-3

Wszystkie prace budowlane wymagają odpowiedniego sprzętu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy żurawia samojezdnego w całym województwie pomorskim. Wynajem dźwigów Heben to gwarancja jakości i niezawodności, której potrzebujesz, aby zrealizować swoje projekty budowlane w sposób szybki, bezpieczny i efektywny. Oferujemy usługi doświadczonych operatorów wraz z profesjonalnymi dźwigami Heben, które są idealnym rozwiązaniem dla firm budowlanych. Te sprzęty są w stanie unosić do 50 ton, co czyni je idealnym wyborem dla dużych i ciężkich projektów budowlanych. Dobrze wyważone żurawie samojezdne posiadają wysięgniki, które osiągają aż do 55 metrów wysokości.

HEBEN

Żuraw samojezdny od sprawdzonych producentów

Przy każdym zleceniu dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały wszelkie normy prac budowalnych. Żurawie samojezdne, które posiadamy, są bezpieczne, serwisowane na bieżąco i pochodzą od renomowanych producentów takich jak Demag i Faun. Stabilne konstrukcje, wytrzymałe materiały i precyzyjne sterowanie sprawiają, że prace przebiegają szybko i bezpiecznie. Sprzęt jest sprawdzony i spełnia normy, aby wykonywanie prac budowlanych przebiegało pomyślnie. Dzięki temu, wynajem dźwigów Heben wraz z doświadczonymi operatorami gwarantuje udane i bezpieczne wykonanie każdego projektu budowlanego.

HEBEN

Wynajem profesjonalnych żurawi samojezdnych w Trójmieście i okolicach

Wynajem i usługi realizujemy na terenie wszystkich miast na terenie województwa pomorskiego, przeznaczając do dyspozycji żurawie samojezdne również w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, gdzie znajduje się nasza stacjonarna siedziba. Jeśli potrzebują Państwo solidnego i niezawodnego sprzętu do transportu ciężkich ładunków, wynajem wysokiej jakości dźwigów Heben jest doskonałym rozwiązaniem. To odpowiednie rozwiązanie dla firm budowlanych, które wymagają niezawodnego sprzętu do prac czy transportu ciężkich ładunków. Nasz zespół jest gotowy udzielić wsparcia technicznego i rozwiązań w razie potrzeby, a doświadczeni operatorzy zapewnią płynne i bezpieczne prowadzenie dźwigów. Wynajem dźwigów Heben to gwarancja jakości i niezawodności, której potrzebujesz, aby zrealizować swoje projekty budowlane w sposób szybki, bezpieczny i efektywny. Zarezerwuj swoje dźwigi już dziś i przekonaj się, jak łatwe i bezpieczne może być wykonanie nawet najcięższych projektów budowlanych.

Specyfikacja żurawia do 50 ton

DEMAG AC50-1


Specyfikacja żurawia do 40 ton

FAUN RTF 40-3


firma Heben

wykwalifikowana kadra pracowników

heben podnosnik ikona

duży wybór maszyn

99% zadowolonych klientów

Z naszych usług skorzystało już wiele znanych firm:

Heben - Dźwig


Opinie klientów

Opinie klientów


Bardzo szybka reakcja na zgłoszenie zapotrzebowania. Operator Przemek pełen profesjonalizm i opanowanie mimo niesprzyjających warunków pogodowych. Polecam !
Inwestycje Bertrand

Inwestycje Bertrand

METODA regularnie korzysta ze wsparcia firmy Heben. Zdecydowanie polecam Krzysztof
Krzysztof

Właściciel firmy METODA

Potrzebowałem podnośnika do montażu markizy na 4. piętrze. Wystarczył jeden telefon - od razu umówiliśmy konkretny termin, stawkę. Podnośnik z Heben przyjechał na czas, Panowie pomogli nam z wrzuceniem markizy na balkon. Całość trwała może 15 minut.Szybko i dobrze! Polecam!
Paweł

Paweł


Pozostałe usługi:

heben.pl

wynajem podnośników koszowych

heben


Podnośniki nożycowe

Podnośniki nożycowe elektryczne i spalinowe z wysięgiem do 18metrów

Podnośniki teleskopowe

Podnośniki samobieżne elektryczne i spalinowe z wysięgiem do 40metrów

Podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe na pojazdach sięgające do 53metrów

usługi transportowe, serwis podnośników, dźwigów i maszyn

heben


Transport

najazd o długości 8,8m, nośność do 12ton

Serwis

Specjalizujemy się również w serwisie podnośników, dźwigów i hydrauliki maszynowej

Sprzedaż podnośników nożycowych, wolnobieżnych oraz na pojazdach

heben


Podnośniki nożycowe

Podnośniki nożycowe elektryczne i spalinowe z wysięgiem do 18metrów

Podnośniki wolnobieżne

Podsiadamy w ofercie podnośniki samobieżne spalinowe do 40 metrów wysięgu

Podnośniki koszowe

Podsiadamy w ofercie podnośniki na pojazdach od 16 do 52 metrów wysięgu

⬅️ zadzwoń